V torek, 13. 10. 2020 smo za učence od 5. do 9. razreda izvedli kulturni dan na temo karierne orientacije. Pri tem so nam pomagale svetovalke iz Kariernega centra za mlade VšečKAM IN GREM  ter Društvo IMPRO. Dan smo pričeli z malo drugačno predstavo, kot smo je navajeni, s predstavo improvizacijskega gledališča z naslovom Potica poklicev, kjer so aktivno sodelovali tudi učenci in se pri tem  zelo zabavali.

Sledile so tri delavnice. Petošolci so spoznavali svoje osebnostne lastnosti, interese in poklice v različnih socialnih igrah. Šesto- in sedmošolci so se pomerili v različnih izzivih na praktičnih postajah Talent centra mladih, medtem ko so osmo- in devetošolci raziskovali svoje interese in poklice ter načrtovali svojo karierno pot.

Kulturni dan smo zaključili s predstavitvijo srednješolskega izobraževanja za starejše učence, mlajši pa so spoznavali poklice skozi videoposnetke.

Fotografije so na voljo v galeriji.

 

(Skupno 79 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost