Branje je ena najpomembnejših stvari, ki jih moraš obvladati, če želiš postati vse, kar želiš. Z branjem se razvijajo tvoji možgani. Branje ti pomaga biti boljši v šoli. Branje ti ponuja okno v svet. In najpomembnejše: zaradi branja ne boš postal le boljši učenec, ampak tudi boljši človek.
Ob začetku branja za bralno značko v novem šolskem letu smo v svojo družbo povabili ljubiteljico pravljic in odlično pravljičarko, ki pravi, da so pravljice za male in za velike, torej so pravljice za tiste v maminih trebuhih in za tiste sto in več let stare, pa seveda, za vse vmes. In vsaka pravljica nas o nečem pouči.

Po kratkem kulturnem programu nas je Vesna Radovanovič s čudovitimi in sporočilnimi zgodbami popeljala v svet pravljic, in tako smo bili veliki in mali navdušeni popotniki ne samo po nedosegljivih krajih, ampak tudi popotniki po jezikovno drugem okolju. V vseh nas je pustila velik pečat.

Trenutke, ujete v fotografski aparat, si lahko ogledate v galeriji šolske spletne strani.

In ne pozabite:

Vsak čas je ravno pravi za branje, pogovor in prijetno druženje ob branju.

Jerica Golob Peterka

 

(Skupno 66 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost