Spoštovani starši, dragi učenci!

Obveščamo vas, da je Vlada Republike Slovenije sprejela Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja.

Z dnem začetka uporabe tega odloka bo prenehal veljati do sedaj veljavni Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja (Uradni list RS, št. 67/20). Novi odlok bo začel veljati naslednji dan po objavi v Uradnem listu Republike Slovenije (predvidoma bo objavljen 29. 5. 2020), uporabljati pa se bo začel 1. junija 2020.

V osnovne šole se v ponedeljek, 1. 6. 2020, vračajo učenci 4. in 5. razreda, v sredo, 3. 6. 2020, pa tudi učenci 6., 7. in 8. razreda. Še vedno bo treba izvajati splošne higienske ukrepe, ki jih je že in jih bo za novo situacijo še pripravil NIJZ predvidoma jutri.

Starši in učenci boste v čim krajšem možnem času prejeli natančna obvestila in navodila v zvezi s prihodom učencev v šolo.

Lepo vas pozdravljamo!

Ravnateljica: Slavica Trstenjak

(Skupno 90 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost