Prijazno povabilo za učence!

Dan Zemlje je letni dogodek, ki se praznuje 22. aprila, ko se odvijajo dogodki za osveščanje glede varovanja okolja na Zemlji.

Tudi na naši šoli vsako leto povabimo vas, učence,  k čistilni akciji, ki se je udeležite v svojem kraju. Letos je nekoliko drugače, zato vas povabim k nekoliko drugačnemu obeleženju dneva Zemlje. Naklonimo ji tudi mi nekaj prijaznosti in pozornosti. Ko boste v teh dneh, tudi v počitniških, šli v naravo na sprehod, vas povabim, da s seboj vzamete vrečko in poberete smeti, ki jih boste na svoji poti našli. Zavijte tudi v gozdove in sprehodite se ob potokih ali jezerih.

Ob vaši skrbi za čisto okolje se fotografirajte in to delite z vašimi razredničarkami. O vaši akciji bomo naredili razstavo fotografij in se vam na tak način javno zahvalili. Še posebej hvaležna pa vam bo mati Zemlja.

Ravnateljica: Slavica Trstenjak

(Skupno 120 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost