Sedem učencev naše šole je imelo nekoliko daljše zimske počitnice, saj smo se od nedelje do srede potepali po Londonu. London smo obiskali skupaj z učenci iz OŠ Gornja Radgona. Imeli smo se zelo lepo in prijetno se je bilo družiti z njimi.

Ogledali smo si vse glavne znamenitosti Londona, kot so Buckinghamska palača, parlament, St Paul’s cathedral, Trafalgar square. Obiskali smo National gallery, muzej voščenih lutk Madame Tussaud’s, Natural history museum, Science museum in še veliko več. Popeljali smo se na razglednem kolesu London Eye in se povzpeli na Greenwich, kjer se nahaja ničti poldnevnik. Vozili smo se s podzemno železnico, za ladjo po reki Temzi, nekateri pa so bili tudi prvič na letalu. Veliko smo uporabljali angleščino, kar je bila prav tako nepozabna izkušnja.
Fotografije si lahko ogledate v galeriji.
Zapisala: M. Šajhar
(Skupno 87 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost