Vsak obiskovalec naše šole ob prihodu v avlo najprej zagleda novo pridobitev, s pomočjo katere se naši učenci zabavajo zadnjih nekaj dni. To je namizni nogomet, ki smo ga kupili s sredstvi projekta Erasmus+. Zakaj takšna pridobitev? V lanskem letu projekta Erasmus+ smo se v različnih dejavnostih ukvarjali z igrami na različne načine. Prav tako, pa so učenci lani predlagali izboljšave na šoli v okviru Šolskega otroškega parlamenta.

Med njimi je bila tudi ideja, da bi želeli ob druženju preživljati odmore. Tako so poleg rekreativnega odmora na prostem predlagali tudi nabavo raznih iger in najbolj so si želeli namizni nogomet. Ker pri nas radi prisluhnemo njihovim idejam, smo jim to željico uresničili. Odobrili smo jim tudi dostop do brezžičnega interneta v času, ko je dovoljena uporaba mobilnih telefonov, kar je bila prav tako ena izmed velikih želja.

Zapisala: M. Šajhar

(Skupno 118 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost