Spoštovani starši!

Vsako leto organiziramo predavanje za starše, ki vas na poti vzgajanja in pripravljanja vašega otroka do samostojnosti okrepi in vam poda še kakšne dodatne nasvete.

Tokrat smo povabili na šolo dr. Mitja Muršiča, zaposlenega na Svetovalnem centru za otroke, mladostnike in starše v Mariboru. Tema predavanja bo Zavezništvo staršev, šole in vrtca pri soočanju z neželenim vedenjem otrok. Srečanje bo izvedeno kot 2. skupni roditeljski sestanek, in sicer v ponedeljek,  27. januarja 2020, ob 16. uri v jedilnici šole.

Po predavanju bodo razredna srečanja.

Res bi bili veseli, da bi se odzvali na naša povabila, saj v zadnjih letih zaznavamo upad neposrednega stika z nami. Kljub e-Asistentu je izjemno pomembno, da se obdrži osebni stik, saj le tako bomo lahko vzdrževali komunikacijo, ki je izjemno pomembna za pretok informacij.

Ravnateljica: mag. Slavica Trstenjak

(Skupno 48 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost