Naša šola je v sredo, 18. 12. 2019,  že petič nastopila na prireditvi Pravljično mesto v Gornji Radgoni. Pred tem se zmeraj predstavimo še v Domu starejših občanov, kar so obeležili tudi v Vestniku.

Na stojnici, ki so jo krasili izdelki učencev in učiteljev, smo ponujali tudi domače medenjake. Na odru pa smo se predstavili z igro Sneženi mož.

Zanimivo je to, da ima ta slikanica, po kateri je zgodba nastala, le ilustracije. Izpod spretnega peresa učiteljice Petre Starovasnik Dumić je nastalo besedilo za uprizoritev. Glasbeno sta jo podprla pevska zbora šole pod vodstvom učitelja Aleksandra Šijanca in nastala je skoraj uro in pol čudovita zgodba, ki v sebi nosi veliko vrednoto. Da je igra bila popolna, so svojo vrednost dodali še kostumi, ki so nam jih zašili v Zavodu Vitica. Zato se jim na tem mestu iskreno zahvaljujemo.

Hkrati se zahvaljujemo še klubu Lions Gornja Radgona, saj smo na ta dan prejeli čudovita darila za socialno ogrožene učence in otroke iz vrtca.

Fotografije najdete v galeriji.

Jerica Golob Peterka

(Skupno 77 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost