V četrtek, 12. 12. 2019, so učenci 8. razreda imeli tehniški dan. Skupaj z učenci 1. razreda so pripravili Skupno večerjo za starše, zaposlene in nekdanje zaposlene naše šole. Dogodek je potekal v okviru projekta Pogum ter v duhu medvrstniškega povezovanja v okviru otroškega šolskega parlamenta.

Učenci so se zares potrudili, da bi bila ta večerja popolna. Med samo pripravo na dogodek pa so se tudi veliko naučili, npr. kaj  je vse potrebno pripraviti vnaprej, kako si razdeliti delo, kako med seboj sodelovati. Tako so učenci predlagali jedi, pripravili in razdelili vabila zaposlenim v šoli, pripravili lepe misli, preverili, kdo se bo večerje udeležil, in pripravili kratek programček. Učenci obeh razredov so nam sam dan večerje pomagali pripraviti jedi, predvsem solate, pudinge in mafine, pridno so pomivali posodo in  sproti čistili gospodinjsko učilnico. Popoldne so pripravili jedilnico in pogrinjke. Mentorici dogodka sta bili razredničarki, Mateja Vodenik Pangeršič in Mateja Šajhar, veliko pa so pomagale naše kuharice ter pri izdelavi darilc za goste tudi učenci 5. razreda. Ker je bilo med vsemi veliko sodelovanja, je dogodek odlično uspel, učenci pa si zaslužijo pohvalo.

Fotografije v galeriji.

Zapisala: Mateja Šajhar

(Skupno 89 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost