Regionalni center ZOTKS Murska Sobota je tudi letos organiziral tradicionalni Festival IZUM – Inovativnost, Znanost in Ustvarjalnost Mladih, ki je potekal od 26. do 29.11.2019 v trgovskem centru Maximus v Murski Soboti. Osnovni namen Festivala je predstavitev in promocija rezultatov različnih ustvarjalnih dejavnosti mladih.

Na Festivalu je sodelovala tudi naša šola, predstavili smo se na stojnici z izdelki na temo VARNOST. Pri predstavitvi so sodelovali osmošolci in tretješolec.

Luka, Bine, Naja in Darjan so nagovarjali obiskovalce Festivala za sodelovanje v kvizu Kahoot, katerega so sestavili sami, tema kviza je bila varnost. Gospa ravnateljica pa jim je spekla odlične piškote, s katerimi so nagradili vsakogar, ki je kviz rešil. Nik pa je obiskovalcem pridno delil zapestnice za varnost, ki so jih izdelali četrtošolci.

Verjamemo, da so učenci na Festivalu IZUM 2019 pridobili veliko novih izkušenj. Fotografije najdete v galeriji.

Zapisala učiteljica Mateja Vodenik Pangeršič

(Skupno 74 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost