V petek, 18.10.2019, smo imeli učenci naše šole Trstenjakov pohod. Po skupinah smo šli v različne smeri: najstarejši so skupaj z gosti iz Erazmus+ šli v Kunovo, najmlajši učenci in otroci iz vrtca do Negovskega  jezera,  učenci 3., 4. in 5.razreda pa  do Svetih treh kraljev.

V  športni opremi in lepem sončnem vremenu smo krenili skozi Negovo, Trotkovo in prispeli do Svetih treh kraljev v sosednji občini Benedikt. Tam smo se najprej okrepčali, nato smo si ogledali notranjost lepe gotske cerkve.

Zatem smo se odpravili nazaj. Po poti smo se ustavili pri tretješolki Maji Rajšp, kjer so nas prijazno pričakali in nas pogostili. Le četrt poti nam je ostalo do Negove, kjer nas je že čakalo kosilo.

Skupaj smo naredili 10 km in 400 m.  Doživeli smo res zanimiv športni dan.

Učenci 5.a razreda

(Skupno 94 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost