Spoštovani starši in učenci šole!

Na povabilo Slovenskega Karitasa smo se ponovno odločili, da sodelujemo v akciji »Pokloni zvezek«. Na Karitas so se v lanskem letu obrnile številne družine, ki potrebujejo pomoč pri nakupu šolskih potrebščin. Tako je po vsej Sloveniji prejelo pomoč 11.123 osnovnošolcev, kar je skoraj za 370 razredov otrok.

Spoštovani otroci in starši, vabim vas, da se spet priključite akciji in poklonite nov, velik, črtan zvezek za osnovnošolce, ki so se skupaj s starši znašli v stiski. Lahko pa darujete tudi druge šolske potrebščine.

Otroci lahko v šoli ali doma na razglednico, ki jo bodo dobili, zapišejo misel, pozdrav… in/ali na zadnjo stran narišejo tudi risbo za skritega prijatelja, ki bo zvezek prejel. Razglednico naj vložijo v darovani zvezek in ga oddajo svojemu razredniku.

Akcija zbiranja bo potekala predvidoma do 7. 6. 2019.

Hvala za vašo solidarnost!

(Skupno 46 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost