Spoštovani starši!

Koledarsko leto se zaključuje. V zraku že čutimo omamni vonj po medenjakih in božičnem čaju. Tudi naša šola se v decembru praznično obleče. Pričakovanja učencev se nalezemo tudi odrasli in skupaj z njimi se veselimo dobrih mož in prijetnih trenutkov drug z drugim.
Ker si želimo, da se to praznično veselje podari tudi vam, vas prijazno vabimo na Božično pravljico, ki jo bodo pripovedovali in peli naši učenci v četrtek, 20.12. 2018, ob 17. uri v šolski telovadnici.
Pred božičnim koncertom, ob 16.30, vas prijazno vabim še na prijeten klepet ob toplem čaju in pecivu v jedilnico šole.
Obveščamo vas tudi, da se bomo z Božično pravljico predstavili na 4. Pravljičnem mestu v Gornji Radgoni na tržnici, v sredo, 19.12., kot že vsa tri leta nazaj. Pričetek bo ob 16. uri. Veseli bomo, če nas obiščete tudi tam, saj boste s tem pokazali, da cenite prizadevnost učencev in naše šole, da smo prepoznavni tudi v širši lokalni skupnosti in da nas tudi na tak način podpirate.
Sporočamo vam tudi, da bo v petek, 21. 12. 2018, kulturni dan za učence, ki ga bomo zaključili ob 11.45. Učenci se bodo vračali z avtobusom domov ob 12. uri. Kosila ne bo, razen če se prijavite. Torej za učence, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju, je potrebna prijava prehrane.

Veseli bomo tudi vašega sporočila o potrebnem varstvu vašega otroka.

S spoštovanjem!

Ravnateljica: Slavica Trstenjak