Tudi letos se je naša šola, OŠ dr. Antona Trstenjaka Negova udeležila Festivala Inovativnosti, Znanosti in Ustvarjalnosti mladih – IZUM 2018, katerega organizator je regionalni center ZOTKS s sedežem v M. Soboti. Festival se je odvijal od 21. – 23. novembra 2018 v trgovskem centru Maximus v Murski Soboti.

Namen festivala je mladim na zanimiv način prikazati ustvarjalnost, znanost ter gospodarstvo. Obenem pa festival prestavlja priložnost šolam, da predstavijo rezultate ustvarjalnosti, raziskovalnih aktivnosti in različnih tekmovanj iz znanja. Na razstavi ustvarjalnosti se je naša šola predstavila z izjemno ustvarjalnimi izdelki naših učencev, ki so jih izdelali učenci pri pouku in interesnih dejavnostih na letošnjo temo Erasmus+ projekta: Igrače.

V četrtek, 22. novembra je potekala slavnostna akademija Zveze za tehnično kulturo RC M. Sobota, na kateri smo prejeli 1. mesto na razstavi ustvarjalnosti Mladi za napredek Pomurja, v kategoriji USTVARJALNA IN RAZISKOVALNA DEJAVNOST ŠOL.
Iskrene čestitke vsem, ki ste na kakršenkoli način pomagali k našemu uspehu in hvala vsem za vaš trud.

Fotografije najdete v galeriji.

(Skupno 58 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost