Letošnji Teden otroka je potekal od 1. do 7. oktobra. Velikokrat poudarjamo, kako pomembno in dragoceno je kvalitetno preživljanje prostega časa za otroka in celotno družino. Za temo letošnjega Tedna otroka je bil izbran prav prosti čas. V ta namen smo na šoli organizirali v podaljšanem bivanju različne dejavnosti. V ponedeljek so učenci preživeli sproščen in zanimiv popoldan ob igrah naših dedkov in babic. Aktivnost je bila izvedena v sklopu Erasmus+ projekta, katerega tema v tem šolskem letu je Igre. V torek so učenci obiskali otroški muzej Hermanov brlog v Celju, v popoldanskem času pa so sledile igre s padalom. V sredo smo učenci in učitelji preživeli prijeten popoldan skupaj s starši naših otrok. Pekli smo kostanje, izdelovali in ustvarjali žogice, loparje za igro z baloni, igro z gumbi, zapestnice in palčke. V četrtek smo si popestrili popoldan s kinom in kokicami. V petek pa smo se igrali z lastnimi igračami in raznimi družabnimi igrami. Zahvalili bi se radi vsem sodelujočim za druženje, gospodu hišniku za pečene kostanje, ekipi v kuhinji za okrepčilo s sadjem, pijačo in medenimi srci ter Vam spoštovani starši, za sodelovanje na popoldanskih delavnicah.

Letošnjo poslanico ob Tednu otroka je napisal Feri Lainšček. Fotografije najdete v galeriji1 in galeriji2.

(Skupno 25 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost