Pod okriljem RKS – OZ Gor. Radgona je bila v soboto, 8. septembra, v Negovi na dan farnega žegnanja »mala meša« organizirana tretja humanitarna akcija DROBTINICA. Mimoidoči so lahko na stojnici RK prispevali prostovoljne denarne prispevke. Vsa zbrana sredstva bodo namenjena pomoči pri plačilu šole v naravi za učence naše šole.  Na stojnici so članice krajevne organizacije RK Negova in Sp. Ivanjci, ter učenci naše šole mimoidočim obiskovalcem ponudile kruh in slastno pecivo  ki so ga spekle članice obeh krajevnih organizacij. Ob stojnici je sekretarka RKS – OZ Gor. Radgona ga. Katja Makovec in članica šolske ekipe prve pomoči Angelina Rovšek Soto sta vsem  zainteresiranim demonstrirali oživljanje in uporabo defibrilatorja.
Fotografije so na ogled v galeriji.

                                                                                                                                                    Jelka Žurman

(Skupno 68 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost