V petek, 8. 6. 2018, so se za učence 2. in 9. razreda izvajale aktivnosti za sprejem v članstvo RK. Učenci  2. razreda so za goste pripravili kratki kulturni program, nato pa jim je g. Filip Matko Ficko pripovedoval zgodbico o Križem Kapici. Ob poslušanju te so učenci spoznali naloge RK. Sekretarka OZ RK  Gornje Radgona ga. Katja Makovec in predsednica krajevne organizacije RK Negova Dragica Lipnik sta nagovorili drugošolce in jim slovesno izročili članske izkaznice in praktična darila, ki jih je prispevala krajevna organizacija RK. Mlade člane RK je pozdravila ter jim čestitala tudi ravnateljica šole mag. Slavica Trstenjak.
Filip Matko je učencem 9. razreda predstavil zgodovino in poslanstvo te humanitarne organizacije. Nato so učenci izpolnili pristopne izjave za članstvo v RK.
Fotografije so na ogled v galeriji.
Vsem mladim članom iskreno čestitamo!

Jelka Žurman, mentorica RK

(Skupno 51 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost