Na področnem prvenstvu v atletiki za posameznike, ki je bilo v petek, 18. maja 2018, na atletskem stadionu pri OŠ I Murska Sobota, so se naši atleti odlično odrezali in osvojili 2 zlati medalji. Rezultati so sledeči:

  • Nuša Vogrin, 1. mesto, skok v daljino, 445 cm
  • Andreja Potrč, 1. mesto, vorteks, 43,11 m

Šolo so zastopali še Tina Pintarič, Nataša Valentan, Maša Nikl, Matej Klobasa in Aleks Kozar, ki so zasedli četrta in peta mesta.
Fotografije

Na finale državnega prvenstva se uvrsti 24 po rezultatu najuspešnejših učencev iz vseh področnih prvenstev. Torej bomo na spletni strani Timing Ljubljana z zanimanjem spremljali rezultate ostalih tekmovanj (urnik tekmovanj), da bomo videli ali se je kateri od deklet uspelo uvrstiti v finale, ki bo 6. junija v Žalcu.
Zapisala učiteljica Vesna Pintarič

(Skupno 89 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost