Tudi letos bomo kot UNESCO šola v decembru humanitarno razpoloženi. Podobno kot lani smo se priključili mednarodni humanitarni akciji Božiček za en dan (www.bozicekzaendan.si, FB: Božiček za en dan), ki bo že šesto leto zapored obdarila otroke iz socialno ogroženih družin. V akciji bomo letos osrečili Suela, 10 let, Timoteja, 14 let, Gopala, 13 let in Marka, 12 let.

Lani je darila dobilo čez 10.000 otrok iz Slovenije in Bosne in Hercegovine ter prvič tudi 142 starostnikov.
V šoli bomo z različnimi darili napolnili in ovili 4 škatle po navodilih organizatorja. V ta namen vas prosim, da vsak učenec prinese do srede, 29. 11. 2017 razredniku/razredničarki 1 €. Z zbranim denarjem učencev in učiteljev bomo učitelji nakupili primerna darila za naše obdarovance.

V kolikor vam je lažje ali ljubše, lahko prinesete namesto denarja kar darilo. Naj poudarimo, da mora biti novo in sicer nekaj idej najdete na spletni strani www.bozicekzaendan.si.

Koordinatorica akcije Blanka Mlakar

 

(Skupno 66 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost