Spoštovani učenci in starši.
Na prošnjo ravnateljice OŠ Črenšovci se bo naša šola pridružila akciji zbiranja zamaškov za njihovo strokovno sodelavko, gospo Matejko Koštric. Gospa Matejka je invalidka na vozičku in zaradi napredovanja bolezni sama ne zmore vsakodnevnih opravil ter potrebuje ob vikendih 24 urno pomoč pri vseh življenjskih aktivnostih. Na OŠ Črenšovci so se zato odločili, da ji bodo poskušali pomagati zbrati sredstva s pomočjo zbiranja zamaškov in ji omogočili vsaj delno plačilo osebnega asistenta med vikendi.
Vljudno vabljeni, da prinesete zamaške v šolo in jih odložite na zbirališču. Akcija bo potekala do konca šolskega leta.
Za vaše sodelovanje in izkazano pomoč se vam v imenu Matejke Koštric iskreno zahvaljujemo.

Vesna Pintarič, koordinatorica projekta Zdrava šola

(Skupno 60 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost