V torek, 17. 10. 2019, so devetošolke z mentorico šolske skupnosti Blanko Mlakar pripravile sprejem prvošolcev v skupnost učencev šole. Foto utrinke najdete v galeriji.Prvošolci so poslušali zgodbo Šola ni zame ter odgovarjali na vprašanja o knjigi. Predsednica šolske skupnosti, devetošolka Amanda Kaučič Rajšp je preizkusila znanje prvošolčkov o naši šoli. Izkazalo se je, da se prvošolčki že odlično znajdejo v šoli ter poznajo vse pomembne osebe in prostore šole. V zaključku so prvošolčki še ustvarjali na temo jeseni in se posladkali s sladkim presenečenjem Pike Nogavičke.
S tem dogovdkom se je začel tudi projekt Botrstvo, kjer bodo devetošolke ob torkih preživljale prosti čas s prvošolci, jim pomagala pri domačih nalogah, se z njimi igrale in jim brale.

(Skupno 87 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost