V soboto, 9. septembra 2017, smo izvedli 13. Trstenjakov pohod. Tokrat je bil pohod nekoliko spremenjen. Zaradi pričakovanja ugodnejših vremenskih razmer, smo Trstenjakov pohod prestavili iz januarja na september. Ta dva meseca predstavljata pomembni obletnici v življenju dr. Antona Trstenjaka. V mesecu januarju ( 8. januar 1906) se je dr. Trstenjak rodil, 29. septembra 1996, pa je umrl.

Iz Negove smo krenili ob 9. uri. Tokrat smo se na pot proti Trstenjakovi domačiji odpravili po malo daljši poti. Pri negovskem nogometnem igrišču smo zavili za Lokavce in Radvence, šli mimo Lencovega mlina in kmetije Šipek ter dospeli do Rodmošc. Tukaj smo si nekoliko odpočili, pojedli malico, prisluhnili kulturnemu programu ter se proti Negovi odpravili po običajni poti, mimo Ivanjševske slatine.
Fotografije so na ogled v galeriji.
Zelo veseli smo bili, da se nam je pridružilo kar nekaj staršev. Za to druženje se jim iskreno zahvaljujemo.
Ta pohod je bil izpeljan v soorganizaciji s TD Negova – Sp. Ivanjci.

                                                                                                                                     Ravnateljica: Slavica Trstenjak

(Skupno 115 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost