Tudi letos nam je knjiga segla do srca in nas povezala malo drugače, in sicer smo v petek, 21. aprila 2017, na OŠ dr. Antona Trstenjaka Negova podaljšali delovni čas  ̶  bralni čas, ter izvedli podaljšani  BRALNI VEČER.


Kdor je bil na bralnem večeru in zaključil z branjem za BRALNO ZNAČKO,  se je lahko udeležil bralno literarnih dejavnosti branja knjig za NMK (Naša mala knjižnica) ter kreativnih literarnih poustvarjanj) ter obiska oz.  ogleda  filmske predstave z naslovom Mali šef v kinu v Murski Soboti. Podaljšanega bralnega večera se je udeležilo 33 učencev, in sicer 25 učencev razredne stopnje in 8 učencev predmetne stopnje.Letošnja novost je bil ogled filma Mali šef, ki govori o 7- letnem Timu, katerega življenje je na glavo obrnil novi bratec, ki je lahko govoril, hodil in snoval nenavadne načrte. Da bi starše in svet rešila pred temačno prihodnostjo, sta brata združila moči, da bi skupaj ustavila zlobneža Francisa, ki želi človeštvu ukrasti ljubezen. S pomočjo brezmejnega otroškega kaosa sta poskrbela za nepozabno pustolovščino. Po osmi uri zvečer smo mentorice (Petra Starovasnik Dumić, Majda Rojko, Mateja Vodenik)  z dobrim občutkom, da so naši otroci uživali tako v bralno literarnih dejavnostih kot ogledu filma, z zadovoljstvom oddale otroke njihovim staršem.

Nekaj utrinkov tega večera si oglejte v galeriji.

 

 

(Skupno 58 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost