Pokloni-zvezkPovabilo k sodelovanju v akciji Pokloni zvezek

Spoštovani starši!

Vabimo Vas k podpori in sodelovanju v letošnji akciji Pokloni zvezek. Z akcijo želimo zbrati čim več  zvezkov za socialno ogrožene otroke in s tem tudi vaše otroke spodbuditi k solidarnosti s sovrstniki. Vas starše in učence prosimo, da poklonite enega ali več novih, velikih, črtanih zvezkov za osnovnošolce, ki tudi v Sloveniji potrebujejo pomoč. Akcija je namenjena vsem trem triadam. Otroci lahko v šoli ali doma na razglednice, ki jih bodo dobili zapišejo misel, pozdrav… in/ali na zadnjo stran narišejo tudi risbo za skritega prijatelja, ki bo zvezek prejel. Razglednico naj vložijo v darovani zvezek in ga oddajo svojemu razredniku.Akcija zbiranja bo potekala predvidoma do 10. 6. 2016.

Hvala za vaši solidarnost!

 »Koliko vsega je za nas  na tem svetu, če le imamo oči, da to opazimo in srce, da to vzljubimo in roko, da to stisnemo k sebi…« (Lucy Maud Montgomery)

Vesna Pintarič

(Skupno 28 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost