Spoštovani učenci, starši in vsi, ki bi se radi družili
7. aprila obeležujemo svetovni dan zdravja s sloganom »Sladkorno bolezen obvladajmo skupaj«. Kot vse bolezni sodobne družbe je tudi sladkorno bolezen mogoče preprečiti (ali odložiti njen nastanek) z zdravim načinom življenja: z rednim gibanjem, z zdravo prehrano in z vzdrževanjem normalne telesne teže. Za zdravo življenje se je treba odločiti čim bolj zgodaj, v tem duhu je treba vzgajati že otroke (živeti zdrav življenjski slog).
Ker smo zdrava šola, bomo v okviru projekta »Uživajmo v zdravju«, obeležili ta dan s popoldanskim pohodom. Na pohod ste vabljeni vsi učenci šole, starši, stari starši in drugi spremljevalci.

Zbrali se bomo v četrtek, 7. aprila 2016, ob 13.10
na dvorišču OŠ dr. Antona Trstenjaka Negova.

Prvi spomladanski pohod bo krajši, v smeri Kunove. Pred šolo se bomo vrnili do 14.30 ure, tako da bodo učenci lahko šli domov z avtobusom. S seboj vzemite »zdravo« pijačo in manjša presenečenja iz nahrbtnika.
Priporočamo primerno obutev in oblačila ter zaščitni sprej proti klopom.

Vesna Pintarič, Majda Rojko

(Skupno 40 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost