V sredo, 17. februarja 2016 se je v naši šoli odvil 26. medobčinski parlament, na katerem so sodelovale poleg naše šole še šole iz štirih občin: OŠ Gornja Radgona, OŠ in vrtec Apače, OŠ in vrtec Sveti Jurij ob Ščavnici, OŠ Kapela in OŠ Radenci. Učenci delegati iz svojih šol so najprej predstavili svoja razmišljanja, težave in predloge z rešitvami v zvezi z letošnjo temo Pasti mladostništva. V drugem delu so v razpravi reševali probleme, zagovarjali stališča in nakazovali rešitve teh problemov. Pomembnost otroških parlamentov so potrdili s svojo prisotnostjo in nagovorom ravnatelji vseh sodelujočih šol, župan Občine Gornja Radgona g. Stanislav Rojko ter predstavniki DPM Gornja Radgona, DPM Radenci in koordinatorica OP za Pomurje.Fotografije so na ogled v galeriji.

Mentorica otroškega parlamenta Blanka Mlakar

(Skupno 54 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost