Tudi letos bomo kot UNESCO šola v decembru humanitarno razpoloženi. Podobno kot lani smo se priključili mednarodni humanitarni akciji Božiček za en dan (www.bozicekzaendan.si, Facebook), ki bo že tretje leto zapored obdaril otroke iz socialno ogroženih družin. Letos bo darila dobila preko 8000 otrok iz Slovenije, Kosova, Srbija, Bosne in Hercegovine in Bolgarije.

Naša šola bo obdarila Tadeja, 12 let, Marijo, 14 let, Gašperja, 12 let, Lukasa, 10 let, Rona, 8 let in Rebeko, 11 let. Za njih bomo pripravili in zavili darila. V ta namen vas prosim, da do petka, 4. 12. 2015 vsak učenec prinese vsaj 1 € ali kakšno darilce iz spodaj navedenega seznama. Z zbranim denarjem bomo učitelji nakupili primerna darila za naše obdarovance.

V kolikor vam je lažje ali ljubše, lahko prinesete namesto denarja kar darilo. Naj poudarimo, da mora biti novo in sicer nekaj od naslednjega:

  • NEKAJ ZA “CARTANJE”: plišasti medvedek, punčka (odvisno od starosti nadobudneža),
  • NEKAJ ZA OSEBNO HIGIENO: milo, gel za tuširanje, zobna ščetka, brisačka,
  • ŠOLSKE POTREBŠČINE: svinčnike, barvice, radirke, pobarvanke, vodenke, knjigice,
  • IGRAČO (odvisno od starosti, pri tistih starejših lahko igračo nadomestimo z malce več šolskimi potrebščinami),
  • KOS OBLAČILA (nogavice, šal, kapa, rokavice, majica)
  • SLADKARIJE (ne pretiravajmo).
(Skupno 22 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost